Menü
Sepetim


ELEKTRONİK

Elektronik

Elektronik ürün ihtiyacınız var. Zamanında hizmet alamıyor,  teslimat adresinize istediğiniz anda ulaşmıyorsa, artık bunların hiçbiri sizin için dert değil. Getiriyor.com olarak elektronik alanda tüm ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat sağlayarak siz müşterilerimizin yanındayız. Kurulduğumuz tarihten bu yana yüksek kalite düşük fiyat garantisiyle size hizmet veren firmamız, müşterilerimiz için her zaman en optimal fırsatlar ve garantili hizmeti sunmaktadır.

Adaptör Ve Kablolar

Elektrik kaynağıyla ana girişler arasında bağlantı ve güç istasyonu olabilen adaptörler; şarj, cihaz çalıştırımı, ayarlanması gereken voltaj değerleri gibi tüm işlemleri halledebilir. Getiriyor.com sizler için her voltaja ve hizmete uygun adaptörleri stoklarında, hizmete hazır şekilde bulundurmaktadır. İnternet, uydu, elektrik tesisatı ve tüm ihtiyaçlarınız için her şekilde ve kalitede kablo hizmetini tarafınıza sunmaktayız. Tüm ihtiyaç ve uzunluğa göre, farklı kapasitelere uygun tüm kablo ihtiyaçlarınıza hızlı ve efektif şekilde cevap vermekteyiz.

Akü Ve Piller

Güç kaynağına direkt bağlı olmayan cihazlar için en büyük ihtiyaçlar şüphesiz akü ve pillerdir. Güç kaynağına bağlı olmayan tüm elektrikli alet ve cihazlar, enerjilerini akü ve piller sayesinde alabilmektedir. Akü ve piller de kendi içerisinde türlü kategori, kalite ve kapasite olarak birbirinden ayrılmaktadır. Tüm marka ve kalitede akü ve pilleri getiriyor.com çatısı altında hizmetinize sunuyor,teknik ayrıntıları siz müşterilerimize hızlı ve optimize bir şekilde sağlıyoruz.

Beyaz Eşya

 

 Set üstü ocak, fırın, mikrodalga, elektrikli süpürge satışlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Satın alımlarınızdan sonra, kargo, taşınım ve kurulum işlemlerinizi en hızlı şekilde hallederek sizin için ekonomiden ve süratten asla taviz vermiyoruz. Distribütör garantili ürünleri almanın rahatlığı, tam garanti belgeleri ve üretim standartlarının bulunduğu belgelerle; beyaz eşya ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilir, satın alarak ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözebilirsiniz.

Elektrikli Ev Aletleri

Emektar, parçaları bozulmuş ve tam randıman gösteremeyen elektrikli ev aletlerini değiştirmenin zamanı geldiyse, eşinize, size yemek ulaştıran o yardımsever bayana veya beyefendiye, işlerini ve yemek süreçlerini kolaylaştıracak bir ürün alarak yardımcı olun. Ya da profesyonel yemek hizmetleriniz için alabileceğiniz elektrikli ev aletleriyle işletmenize güç, pratiklik ve hız kazandırın. Kaliteyi uygun fiyata arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Getiriyor.com; sizler için en son çıkan ve teknolojik elektrikli ev aletlerini, en uygun fiyat en yüksek kalitede sunmaktadır.

Elektrikli Isıtıcılar

Soğuk kış aylarının vazgeçilmezi olan elektrikli ısıtıcılar en uygun fiyat ve geniş marka kapasitesiyle getiriyor.com da! Büyük, küçük tüm kapasite ve ihtiyaçlara uygun elektrikli ısıtıcılar getiriyor.com kalitesi ve garantisiyle sizlerle. Sipariş vermek ve ürünleri incelemek için hemen web sitemize göz atın.

Radyolar

Geçmişten bugüne gelen radyo geleneğini en kaliteli ve modern radyolarla sürdürmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edin. İster araç ister ev bütün radyo ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde stok ve ürünlerimizle siz de keyifli radyo alışverişinin keyfini çıkarın!

Tablet ve Aksesuarları

Size en son teknolojik tabletleri uygun fiyata bulabileceğiniz bir fırsat sunuyoruz. Dünyanın her yerinde yeni çıkan modelleri takip ediyor, sizin için stoklarımıza getiriyor ve güncel tutuyoruz. Üstelik sadece tablet değil, aldığınız tabletler için en kullanışlı aksesuarlar da sizler için getiriyor.com ‘da!

Telefon Aksesuarları

Telefonunuzu korumanın, onla çeşitli aktiviteler yapmanın yegane yollarından biri de telefonunuzda ihtiyacınız olan aksesuarı kullanmaktır. Getiriyor.com her ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitede aksesuarları hizmetinize sunuyor. Onlarca çeşit, binlerce ürün getiriyor.com da.

Televizyon ve Uydu

En güncel teknolojilere sahip güçlü bir televizyona sahip olmak isteğindeyseniz, cam gibi yayın kalitesiyle HD ayarlarda bir film izlemek için can atıyorsanız, tüm uydu ve televizyonlar en yüksek kalite en ucuz fiyatlarla getiriyor.com garantisiyle hizmetinizde.

Televizyon Aksesuarları

Televizyonunuz için ekleyebileceğiniz, özelliklerini arttırabileceğiniz kimi zamansa dış görünüşünü değiştirebileceğiniz veya uzaktan kontrol için gerekli olan tüm aksesuarlar getiriyor.com da.

Uydu Aksesuarları

Kumanda, mobilite uydu sistemleri ve dahası en cazip fırsatlarla getiriyor.com da. İhtiyacınız olan uydu çanakları, lnb, uydu anten kabloları, uydu ekipman parçaları ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. İhtiyacınız olan her şey bir tık uzağınızda.

Vantilatörler

Yaz sıcağında bunaldıysanız, tıpkı bir çöl sıcağının ortasında kalmış şekilde serinleyemiyorsanız bir vantilatör almanın zamanı gelmiştir! Getiriyor.com yüzlerce ürün ve markayı sizler için listeliyor en uygun fiyatlardan vantilatör almanızı sağlıyor! 

Çevre Birimleri

Klavye, fare, oyuncu sistemleri ve bütün çevre birimleri binlerce çeşidiyle getiriyor.com da. Dünyaca ünlü markaların oyuncu setlerine, işiniz için en uygun olan çevre birimlerine sahip olmak isterseniz. Web sitemize göz gezdirebilir, en hızlı şekilde sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp