Menü
Sepetim


EV VE YAŞAM

Ev Ve Yaşam

 

Evinizde konforlu bir yaşam sürmeniz için neye gereksinim duyuyorsanız hepsi getiriyor.com’da. Uygun fiyat avantajları ve kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimizin evde ihtiyacınız olabilecek her türlü eşyayı elimizden geldiğince sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.

 

Elektrik Sarf Malzemeleri

 

Yeterli aydınlanmayı evlerinizde de yaşayabilmeniz için getiriyor.com avantajlarını kaçırmayın. İhtiyaç duyduğunuz her türlü tamir ve hırdavat aleti en ekonomik fiyatlarla kapınızda. Küçük çocukların emniyetini sağlamak için güvenlikli prizler, akımın gelip gelmediğini kontrol amaçlı kullandığımız ışıklı kontrol kalemi, elektrik kaçaklarını rahatlıkla önleyebilecek ve size zarar vermeyecek konforda hazırlanan atom sıva içi topraklı priz ve daha birçok ürünü web sitemizde bulabilirsiniz. Her çeşit voltajda elektrik faturalarınızın bayram edeceği tasarruf ampülleri ve her an elinizin altında bulunabilecek bir ürün 2’li grup priz kablosuz ile yaşamınızı daha kolay hale getirin.

 

Fenerler Ve Işıldak

 

Değişik led seçenekleri ile fenerler ve ışıldak modellerimiz ile sizlere hizmet için varız. İhtiyaç duyduğunuz güçlerde ışıldak ürünlerini tercih ederek yolunuzu daha da aydınlatın. Ömür boyu kullanabileceğiniz ledli el feneri ya da askerlikte yanınızdan ayıramayacağınız askeri el feneri seçeneklerimiz ile size bir sürü avantaj sağlıyoruz. Hepsini web sitemiz üzerinden uygun fiyatlara ve kapınıza kadar teslimat seçeneğimizle satın alabilirsiniz.

 

Hırdavat

 

Evinizin içerisinde hırdavat türü altında ne kadar çok eşyaya ihtiyaç duyarsanız duyun hepsi getiriyor.com’da, siparişinizin ardından kapınızda...Çekiç ile tüm çivi çakma işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir ve artık küflenmiş duş başlığınızı yenisiyle değiştirebilirsiniz. Değişik renk seçeneklerimiz ile her zevke uygun ürün çeşitliliğimiz mevcuttur. Etiket sökücü spreyden tutun da düz uçlu tornavidaya kadar, kapı pencere alarmı ve izolasyon bandına kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşündük. Fazla eşyalarınızı koyabileceğiniz organize kutular, taşınma işlemleri esnasında sıklıkla işinize yarayacak tamir takviye bandı, çakmak gazı ve her türlü kiri pası söküp atan pas sökücü ürünlerimiz ile bir tık uzağınızdayız.

 

Hobi

 

Eşyalarınız hariç evinizde kişisel olarak kullandığınız hobi amaçlı ayakkabı fırçası, ortopedik tabanlık hatta yaylı ayakkabı kalıbı bile getiriyor.com’da çok uygun fiyatlarda satışa sunulmuştur. Siz değerli müşterilerimiz için evinizde bebekleriniz sağlığını korumak amacıyla sivri köşe başlarını emniyetli hale getirin diye köşe koruyucu ürünlerimizi de satışa sunduk. Her türlü ateşi yakmanıza yardımcı jel tutuşturucu ile pikniklerde mangalı nasıl yakarım derdine artık son diyeceğiz.

 

Ev Dekor Ürünleri

 

Getiriyor.com sayesinde evinize küçük detaylarla bambaşka havalar katabilecek ve yaşam alanınızı daha konforlu bir hale getirebileceksiniz. Şık ve modern tasarımları sizin için düşündük ve evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz değişik ev dekor ürünlerini siz değerli müşterilerimizin kullanımına sundur. Böylece zengin ürün çeşitliliğimiz sayesinde aradığınız her şeyi getiriyor.com’da bulacaksınız.

 

Ev Gereçleri

 

Ev gereçleri ürün seçeneklerimizin içerisinde kullanabileceğiniz her tülü ev gereçleri mevcuttur. Yaşantınızı daha kolay ve konforlu hale getirebilmek için gerekli her türlü detayı düşündük ve kapınıza kadar getirmeye hazırız. Ceviz kıracağından tutun da desenli dikdörtgen tepsiye, traş bıçağından,nasıl temizleyicisine kadar aradığınız zengin çeşitlilik web sitemizde sizleri bekliyor.

 

Oto Aksesuar

 

Araçlarınıza gözünüz gibi baktığınızı biliyoruz. Bunun için daha konforlu bir sürüş keyfi yaşamanız adına sizin için her türlü oto aksesuarı detayını düşündük ve satışa sunduk. Arasından dilediğinizi seçip alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Şemsiye

 

Yağmurlu havalarda ıslanmanıza engel olacak değişik renk ve desen seçeneklerimizde şemsiye çeşitlerini sizlerin kullanımına sunduk. Artık yağmurlu günlerin keyfini getiriyor.com şemsiyeleri ile çıkarın.

Whatsapp