Menü
Sepetim


OFİS VE KIRTASİYE

Ofis Ve Kırtasiye

 

Her bütçeye uygun ofis ve kırtasiye ürünlerimiz ile artık işletmelerinizin ihtiyacı olan malzemeleri dışarda tek tek aramanıza gerek yok. Aradığınız her şey getiriyor.com’da çok uygun fiyatlara sizlerin hizmetinizde. Çeşitlerimiz ve ürün kalite politikamız sayesinde siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını düşünerek yolumuza deneyimlerimizin ışığında devam ediyoruz. En zengin ürün seçeneklerimiz ile kaliteyi uygun fiyatlara bulabileceğiniz getiriyor.com, artık online ticaret alanında sizlere bambaşka bir deneyim sunuyor.

 

Defterler

 

Her öğrencinin ihtiyaç duyduğu boy boy desen desen defter çeşitlerimiz ile karşınızdayız. 1. sınıf hamur kağıdından yapılmış ve son derece kaliteli, kullanımı da oldukça rahat olan defter ürünlerimiz ile yazılarınız daha güzel, aldığınız notlarınız daha akılda kalıcı olmaktadır. Çeşitli renk ve desende her zevke uygun ürün çeşitliliğimiz ile aradığınızı bulacağınıza eminiz. Çok kaliteli defter üreten firmalarla anlaşarak sizler için depolarımıza ürünleri getirip web sitemizde satışa sunuyoruz. Hem kaliteli hem de oldukça ekonomik olan bu ürünler sayesinde unutabileceğiniz notlarınızı kolayca alacak ve daha sonrasında hatırlama sorunuyla karşılaşmayacaksınız. Yumuşak yazımı sayesinde sizleri adeta yazar yapabilecek kalitede olan defterlerimizin her çeşidi ve rengi mevcuttur. Dilediğinizi sipariş verip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Etkinlik Ürünleri

 

Etkinlik ürünleri ile sadece çocuklarınıza değil kendinize de oldukça çeşitli materyalleri bulabilir ve keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Abaküsten tutun da sulu veya pastel boyalara kadar her türlü ürünün en kalitelisini sizlerle buluşturuyoruz. Daha hızlı bir teslimat yapabilmek için ise siparişleriniz listelerimize düşer düşmek harekete geçiyoruz. Her biri alanında uzman personellerimizle birlikte kargo işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve adresinize hızlı bir teslimat sağlamaya uğraşıyoruz. Guaj boyalarla resmin tadını çıkarırken bizler de size nasıl daha kaliteli hizmet veririzin yollarını arıyoruz. Renkli ataçlar ve el işi kağıtları ile çocuklarınızla zevkli anlar yaşayabilir, onların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Kalemler

 

Kalemler ile yazmanın sihirli kapılarını aralayın. Kendinizi bazen konuşarak ifade edemezsiniz. Yazarak veya çizerek anlaşmak bazen çok kolaydır. Bazen de bir ödevi gerçekleştirmek ya da bir konu üzerine yoğunlaşmak için kalemlere ihtiyaç duyarız. Sağlam ve yağ gibi yazan kalem çeşitlerimiz ile getiriyor.com ailesi olarak karşınızdayız. Renkli ürün seçeneklerimiz ile tanışmadan kalem siparişlerinizi tamamlamayın. Kaliteli markaları sizin için biraraya getirdik. Size düşen ise sadece ürünü beğenip siparişinizi oluşturmak. Geri kalanı biz hallederiz.

 

Ofis Kırtasiyesi

 

Profesyonel çalışanların ihtiyaç duyduğu ofis kırtasiyesi ürünlerimiz ile karşınızdayız. Her bir üründe en kaliteli markalarla anlaştık ve size değer olduğunu düşünerek adresinize kadar teslimatını sağlayabilmenin en pratik yollarını araştırdık. Bu sayede sizler ofislerinizde işlerinizi ve görüşmelerinizi hallederken bizler de ihtiyaçlarınıza hızşı bir şekilde cevap verebilmek için 7/24 çalışıyoruz.

 

Okul Çantaları

 

Çocuklarınızın artık okul hayatının başlamasıyla okul çantası seçimi için harekete geçmeniz gerekiyorsa getiriyor.com sizin için onlarca çeşit çantayı ayağınıza getiriyor. Barbie ve Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı okul çantaları ürünlerimiz, erkek ya da kız çocuklarının kullanımını sağlayacak ergonomik tasarım ve renk seçeneğiyle karşınızda. Daha fazla bilgi ve ürün çeşitlerine ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

 

Silgiler

 

Hayatımızın bazı dönemlerinde hata yaparız ve düzeltme imkanı bulamayız. Ancak kağıt üzerine yapılan hatalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde düzeltebilmeniz için size en kaliteli silgileri sunuyoruz. Silgiler ile hata yapmak artık korkutucu değil. Çocuğunuzun ya da sizin kullanabileceğiniz kolay tasarımlar ve sağlığa dost ürünler ile daha huzurlu bir hayatın kapılarını getiriyor.com ile aralayın.

Whatsapp