Menü
Sepetim


Süpürge Hortumları

Altus AL 662 K / 663 M Süpürge Hortumu 1.Kalite muadil üründürKolay zarar görmez, uzun ömürlüdürRahatlıkla monte edilir ve kullanırYüksek Teknoloji İle Üretilmiştir.Marka ve model numaralı süpürgeye uyumludur.Lütfen Marka model numara resimdeki ürünlere dikkat ederek sipariş veriniz.Yardım konusund..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Arçelik Mitebuster Süpürge Hortumu Geniş Ağızlı Ürün resimleri, gönderilecek ürün ile birebir aynıdır.Yukarıda belirtilen elektrikli süpürge modeliyle uyumludur.Yüksek teknoloji ile üretilmiş olup makinenizin performansını artırır.Zorlanmanlara karşı dayanıklıdır, kolay yırtılmaz,Özel yapısından do..
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
Arçelik S 7510 Süpürge Hortumu Ürün resimleri, gönderilecek ürün ile birebir aynıdır.Yukarıda belirtilen elektrikli süpürge modeliyle uyumludur.Yüksek teknoloji ile üretilmiş olup makinenizin performansını artırır.Zorlanmanlara karşı dayanıklıdır, kolay yırtılmaz,Özel yapısından dolayı nemden ve s..
35,00TL
Vergiler Hariç:29,66TL
Arnica Bora 5000 Kilitli Süpürge Hortumu  Bu ürün orijinalinin muadili olup, isim hakkı hak sahibine aittir.  Ürün resimleri, gönderilecek ürün ile birebir aynıdır.  Yukarıda belirtilen elektrikli süpürge modeliyle uyumludur.  Yüksek teknoloji ile üretilmiş olup makinenizin perf..
50,00TL
Vergiler Hariç:42,37TL
Bosch ve Siemens Uyumlu Süpürge HortumuBelirtilen elektrikli süpürge üreticisinin çeşitli modellerine uygundur. -Yüksek teknoloji ile üretilmiştir. Makinenizin performansını arttırır. -Uzun ömürlüdür. -Küçük yırtılmalarda kolayca tamir edilir...
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Fakir EXT 2300-2600 Elektrikli Süpürge Hortumu   Yukarıda belirtilen elektrikli süpürge modeliyle uyumludur.Yüksek teknoloji ile üretilmiş olup makinenizin performansını artırır.Zorlanmanlara karşı dayanıklıdır, kolay yırtılmaz,Özel yapısından dolayı nemden ve sudan etkilenmez.Takılıp sökülme..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL